Zamów usługę +48 501 02 09 09

Pranie i czyszczenie kanapy

Czy warto prać kanapę? Kanapa stanowi wyposażenie salonu w każdym domu. To na niej koncentruje się życie rodzinne, to tu oglądamy telewizję, pijemy wieczorną herbatę, czy urządzamy z dziećmi bitwę na poduszki.

Ze względu na intensywne użytkowanie musimy szczególnie zadbać o zachowanie mebla w czystości. Plamy z kawy, jedzenia, odbicie małych rączek umazanych farbą, czy ślady łap naszego pupila nie dodają kanapie uroku i mogą mieć nieprzyjemny zapach.

Koniecznym staje się regularne pranie kanapy, które z przyjemnością wykona Sweeper.

Jak przebiega pranie kanapy?

Mamy doświadczenie w czyszczeniu kanap z różnych materiałów, a nasi pracownicy dobiorą metodę i środki czyszczenia odpowiednie do mebla w Twoim domu. W szybki sposób pozbędziemy się nawet uporczywych plam, a kanapa odzyska dawny wygląd. Dotrzemy do każdego zakamarka mebla i pozostawimy ją czystą i pachnącą.

Ile będzie kosztować czyszczenie kanapy?

Cena za usługę prania kanapy dobierana jest indywidualnie i zależy od stopnia zabrudzenia sofy, materiału z jakiego jest wykonana oraz jej wielkości. Zachowując najwyższy standard realizacji usług proponujemy profesjonalną usługę prania kanapy w cenie już od 150 zł.

Pranie i czyszczenie kanapy urządzeniami Karcher - Sweeper Poznań