Zamów usługę +48 501 02 09 09

Pranie i czyszczenie dywanów

Czy warto prać dywan? Odpowiedź jest jedna – Tak! Nawet codzienne odkurzanie nie zastąpi profesjonalnego prania dywanów.

Każdego dnia, na Twoim dywanie gromadzą się drobinki kurzu, naskórka, włosy czy też resztki jedzenia. Odkurzanie usuwa jedynie cześć tych zanieczyszczeń, wbijając większość brudu w głąb dywanu. Staje się to doskonałą pożywką dla roztoczy, bakterii i pleśni.

Z czasem, na naszym pięknym, reprezentacyjnym dywanie pojawiają się nieeleganckie plamy, dywan szarzeje i zaczyna wydzielać przykry zapach.

Oprócz problemów natury estetycznej brud gromadzący się w dywanie ma także negatywny wpływ na nasze zdrowie – szczególnie alergików i małych dzieci. Systematyczne pranie dywanów pozwoli utrzymać je w czystości i przedłuży okres ich użytkowania.

Jak przebiega pranie Twoich dywanów?

Pracujemy z bezpiecznymi, a jednocześnie silnymi środkami czyszczącymi. Czyszczenie odbywa się za pomocą odkurzacza piorącego. Nasi wykwalifikowani pracownicy, po wstępnej ocenie powierzchni wymagającej czyszczenia, przystąpią do realizacji usługi systematycznie i krok po kroku przywracając Twojemu dywanowi dawny blask.

Ile będzie kosztować czyszczenie dywanów?

Nasze usługi wyceniamy w zależności od powierzchni Twojego dywanu, a nasze ceny zaczynają się już od 10 zł/m².
Przekonaj się, że to niewielka cena za pachnący i czysty dywan. Zlecając pranie dywanów naszej firmie, masz gwarancję wykonania usługi na najwyższym poziomie, z zastosowaniem skutecznych i bezpiecznych środków.
Wszystko w trosce o Twoje zdrowie i satysfakcję.

Pranie i czyszczenie dywanów urządzeniami Karcher - Sweeper