Zamów usługę +48 501 02 09 09

Czyszczenie i sprzątanie mieszkania pod najem lub sprzedaż

Czy warto zlecić profesjonalne sprzątanie nieruchomości, którą wystawiamy na sprzedaż?

Postanowiłeś sprzedać swoje mieszkanie lub dom, jednak pomimo zainteresowania potencjalnych klientów żaden po obejrzeniu nieruchomości nie decyduje się na kupno? Spójrz obiektywnie na swoją nieruchomość – co możesz zrobić, aby prezentowała się bardziej atrakcyjnie?

Czy wiesz, że decyzja o kupnie danego mieszkania czy domu zapada przede wszystkim w oparciu o pierwsze wrażenie, jakie wywarło na kupującym? Prezentując swoją nieruchomość pachnącą świeżością i lśniąco czystą zwiększasz swoje szanse na zawarcie transakcji!

Estetyczne i zadbane lokale sprzedają się także za wyższą cenę!

Jaki zakres prac obejmuje sprzątanie mieszkania przed sprzedażą lub najmem?

Jesteśmy dumni z naszych pracowników i wiemy, że zajmą się Twoim mieszkaniem kompleksowo. Za pomocą profesjonalnych środków czyszczących i urządzeń wiodących firm, wypierzemy wszystkie dywany, wykładziny, kanapy, fotele czy inne tapicerowane powierzchnie w Twoim domu. Solidne czyszczenie przywróci im dawny kolor, usunie wszelkie zanieczyszczenia i przykre zapachy.

Ile będzie kosztować czyszczenie mieszkania
do sprzedaży lub podnajmu?

Nasze usługi wyceniamy w zależności od powierzchni nieruchomości przeznaczonej do sprzątania. Dbamy jednak o atrakcyjną proporcję ceny do jakości dlatego profesjonalne czyszczenie mieszkania lub domu proponujemy w cenie od 500 zł. Niewielki koszt za gruntowne i dokładne przygotowanie Twojego mieszkania do sprzedaży. Inwestycja w nasze usługi sprawi, ze Twoja nieruchomość będzie bardziej atrakcyjna dla kupujących i przyspieszy sprzedaż. Nie zwlekaj i już dziś skorzystaj z naszych usług kompleksowego czyszczenia nieruchomości przeznaczonej do sprzedaży.

Czyszczenie i sprzątanie mieszkania urządzeniami Karcher - Sweeper Poznań